کنفرانس الرت

پایگاه اطلاع رسانی کنفرانسها وهمایشهای ایران "کنفرانس الرت" با هدف اطلاع رسانی دقیق وهدف دار به جامعه علمی کشور به صورت آزمایشی راه اندازی شد.

ایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی ایران و جهان "کنفرانس الرت"  با هدف اطلاع رسانی دقیق و هدفمند رویدادهای ایران و جهان به جامعه علمی کشور راه اندازی شده است.
ثبت رویداد در وب سایت رایگان میباشد(در این لینک). برای دبیرخانه رویداد نیز کنترل پنل جداگانه ای طراحی شده تا صاحبان رویداد بتوانند خود اخبار و اطلاعیه های مربوط به رویداد و فراخوان مقالات رویداد  را ثبت نمایند(بزودی).برای صاحبان وب سایتهای علمی نیز این امکان فراهم شده است که خروجی دلخواه رویدادها را برای نمایش در وب سایت خودشان ایجاد نمایند(در این لینک). اعضای سایت نیز میتوانند پس از عضویت در سایت نسبت به تکمیل پروفایل خود اقدام نموده(بزودی) و گروه های مورد علاقه خود را انتخاب نمایند تا رویدادهای مرتبط از طریق پیامک و ایمیل به اطلاع آنها برسد(در این لینک).

لازم به ذکر است که این نسخه از وب سایت کنفرانس الرت به صورت آزمایشی راه اندازی شده و درصورت وجود هر گونه مشکل در بخشهای مختلف وب سایت از شما عذر خواهی می کنیم. امیدواریم با ارسال نظرات سازنده خود ما را در ارائه خدمات بهتر و با کیفیت تر یاری نمائید.


برخی از امکانات این وب سایت در این فاز:

امکان ثبت/ویرایش رویداد، ثبت اخبار رویداد و ثبت فراخوان رویداد توسط دبیرخانه رویداد
امکان مشاهده رویدادها در وب سایت شما.
عضویت در سایت و انتخاب گروه های مورد علاقه.
معرفی رویداد به دوستان
قابلیت اشتراک گذاری رویداد در شبکه های اجتماعی
ارائه نسخه مخصوص موبایل
نظر دهی به بخشهای مختلف وب سایت
دسته بندی رویدادها در گروه های مختلف
جستجوی پیشرفته در محتوای سایت
مشاهده مقالات علمی و آموزشی
مشاهده اخبار علمی و فناوری
مشاهده اخبار آزمون دکتری
مشاهده اخبار آزمون ارشد
اطلاع رسانی رویدادها از طریق شبکه های مجازی
تبلیغات در کنفرانس الرت

برای بالا بردن آگاهی کاربران در مورد کنفرانس یا همایش خود میتوانید به صفحه تبلیغات مراجعه نموده و شرایط و نحوه تبلیغ را ببینید.

نظرات