گروه خدماتی لوحیران

گروه خدماتی لوحیران ، گروهی است که به طور تخصصی خدمات طراحی و ساخت انواع تقدیرنامه،لوح تقدیر و تندیس را انجام می دهد . وبسایت لوحیران نیز بر اساس ساختار این گروه طراح

گروه خدماتی لوحیران در سال ۱۳۸۸ و با هدف فعالیت در زمینه طراحی و ساخت انواع لوح تقدیر ، تندیس و تقدیرنامه آغاز به کار کرد . وب سایت لوحیران نیز بر همین اساس و با بهره گیری از جدیدترین طرح های داخلی و خارجی ، اقدام به فعالیت اینترنتی نمود . پتانسیل این شاخه کاری و نیز اهمیت جایگاه هدایا در انواع مناسبتهای رسمی و غیر رسمی کشور ایجاب می نمود تا کلیه فعالیت های این بخش به صورت مستمر و با نظم بیشتری پیگیری گردد . از این رو تصمیم بر آن گرفته شد تا وب سایت لوحیران علاوه بر ارائه طرح های متنوع از لوح تقدیر ، تندیس و تقدیرنامه ها ، جایگاه ویژه ای را نیز در وب سایت برای موضوع متون تقدیر و تشکر در نظر گرفته و نمونه های مختلفی از متون در وب سایت لوحیران ارائه گردد . علاوه بر تمامی توضیحات برای موارد مذکور ، سعی بر آن شد تا نمونه های ارائه شده از محصولات همراه با قیمت های متنوع ارائه گردد تا مشتریان عزیز بتوانند محصولات را متناسب با بودجه مالی مد نظرشان ثبت سفارش نمایند . طراحی و ساخت لوح تقدیر،تندیس و تقدیرنامه برای مناسبت های مختلفی از جمله روز معلم ، روز کارگر ، روز پرستار ، روز دانش آموز ، روز مادر و روز زن ، روز پدر و نیز برای مراسم ، همایش و گردهمایی ها از جمله خدمات لوحیران می باشد .
از اهداف بزرگ لوحیران می توان دستیابی به جایگاه بزرگترین مرکز طراحی و ساخت لوح تقدیر،تندیس و تقدیرنامه در کشور و نیز دستیابی به همین جایگاه در سطح بین المللی اشاره کرد.

 

نظرات