شرکت آفرینگان نوین اندیشان پیام

عمده فروشی هدایای تبلیغاتی، تولید بالون های تبلیغاتی، طراحی وب سایت و مالتی مدیا، طراحی و چاپ، ساخت غرفه های نمایشگاهی

سخن مدیریت سایت الوگیفت

" 14 سال سابقه فعالیت در صنعت تبلیغات ایران و مشاهده ناهنجاری ها، سیستم سنتی موجود در این بازار بخصوص در بخش هدایای تبلیغاتی و عدم پاسخگویی نیاز مشتریان توسط فروشنده ها و محدود بودن بازار انتخاب توسط ایشان، من را مجاب نمود همراه با توسعه روز افزون تجارت الکترونیک در دنیا و بالطبع آن در ایران، وب سایتی با قابلیت های ایرانی وار برنامه ریزی، طراحی و پیاده نمایم. خوشحالم بعد از 5 سال تلاش تمامی همکاران خودم در مجموعه شرکت آفرینگان نوین، بنیانگذار سایتی به نام  الوگیفت بوده ام که
بی شک اولین وب سایت تخصصی و عمده فروشی هدایای تبلیغاتی در ایران می باشد که فرهنگ استفاده از اینترنت را جهت صرفه جویی در وقت و هزینه مدیران این مرز و بوم فراهم نموده و الگویی مناسب جهت یک مدل موقق از کسب و کار الکترونیکی را به تمامی شرکت های تبلیغاتی ارائه نموده است . "

 تاریخچه سایت

سایت الوگیفت توسط مهندس پیام پروین مدیر مجموعه آفرینگان نوین با کمک تیم فنی ایشان به سرپرستی آقای مهندس امین کرمی در سال 1383 در شرکت آفرینگان نوین طراحی، برنامه نویسی و پیاده سازی گردید. بازار هدف الوگیفت تجارت الکترونیک بصورت B2B (عمده فروشی) در زمینه انواع  هدایای تبلیغاتی
با پوشش شرکت ها و بنگاه های اقتصادی دولتی و خصوصی می باشد.

در اواخر سال 86 با طراحی و برنامه نویسی فاز 2 سایت الوگیفت توسط جناب آقای مهندس حمید قادر امکانات زیادی را برای کاربران محترم خود به وجود آورد و از یک وب سایت آماتوری تبدیل به یک وب سایت حرفه ای گردید و قدم به عرصه صنعت تبلیغات گذاشت.

از اعضای برجسته تیم الوگیفت می توان به جناب  آقای مهندس پژمان پروین مدیربازرگانی وب سایت الوگیفت و مدیر پروژه ماهنامه های الکترونیکی و چاپی سایت نام برد که در به روز کردن خدمات سایت به مشتریان محترم نقش به سزایی را داشته است. از مشاوران این پروژه می توان از آقایان مهندس دهقان، حسینی و فلاح پور نام برد که در طول مدت به وجود آمدن الوگیفت با همراهی خود و ارائه نقطه نظرات کاربردی در پیشرفت این پروژه نقش آفرینی نموده اند.

خانواده 40 نفره الوگیفت در حال حاضر با کلیه شرکت های زیر مجموعه خود، از افتخارات خود می داند که در راستای ارائه خدمات نوین الکترونیکی به مشتریان محترم سایت پیشرو می باشد.

مشتریان محترم می توانند به 2 روش زیر از سایت الوگیفت خرید نمایند:

1- خرید اینترنتی و مستقیم از وب سایت الوگیفت بصورت آفلاین

2- خرید از نمایندگی های رسمی الوگیفت

در حال حاضر سایت الوگیفت با 2 نمایندگی در تهران آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد.

1- نماینده شماره 1 سایت الوگیفت : شرکت آفرینگان نوین به مدیریت مهندس پیام پروین

2- نماینده شماره 2 سایت الوگیفت : شرکت آرمان نگر پارسه به مدیریت مهندس محمد حسینی

نظرات