افرا

مرکز تخصصی طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی

غرفه سازی پارس سازه افرا فعالیت خود را از سال ۱۳۸۶ در زمینه طراحی وب سایت , طراحی و چاپ و طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی آغاز نمود.

غرفه سازی پارس سازه افرا

غرفه سازی پارس سازه افرا به جهت کسب رضایت مندی بیشتر و ارائه خدمات بهتر غرفه سازی به مشتریان خود از سال ۱۳۹۰ به صورت تخصصی و تک شاخه ای به ارائه خدمات غرفه سازی نمایشگاهی پرداخته و تنها در همین زمینه فعالیت می نماید و همین امر باعث بالا رفتن سطح تمرکز بر کار و کیفیت خدمات غرفه سازی این گروه گردیده است که نشان آن دریافت صد ها رضایت کتبی از مشتریان خود بوده است.

شرکت غرفه سازی پارس سازه افرا در راستای اهداف بلند مدت خویش، خدمات خود را در کلیه نمایشگاه‌های عمومی و تخصصی داخل کشور ، ایجاد و توسعه کامل زنجیره تأمین خدمات غرفه سازی و غرفه آرایی گسترش داده است. غرفه سازی پارس سازه افرا

لازم به ذکر است غرفه سازی پارس سازه افرا عضو انجمن صنفى کارفرمایى غرفه سازان تهران ،دارنده رتبه B درسیستم رتبه بندى انجمن غرفه سازان نمایشگاه و دارنده گواهینامه ساخت غرفه سازى از نمایشگاه بین الملی، هزار متر کارگاه اختصاصی غرفه سازی ، واحد چاپ لایت باکس ، برش فوم برد و نوشتار در دفتر مرکزی ،وسایل حمل بار مستقل می باشد.

گروه غرفه سازی پارس سازه افرا ؛ طراح ، سازنده و مجری غرفه های نمایشگاهی
جهت ارائه خدمات بهتر و تخصصی‌تر غرفه سازی پارس سازه افرا تنها در زمینه غرفه سازی نمایشگاهی فعالیت می نماید و همین امر باعث بالا رفتن سطح تمرکز بر کار و در نهایت منجر به کیفیتی گردیده است که نمود بارز آن دریافت صدها رضایت نامه گوناگون از مشتریان خود بوده است.

ــ اجزاء تشکیل دهنده گروه پارس سازه افرا
دفتر مرکزی و واحد طراحی و فروش
واحد سی، آر ، ام و رضایت مندی مشتریان
واحد چاپ بک لیت و لایت باکس
واحد برش نوشتار و لیزر حروف
کارگاه نجاری غرفه های نمایشگاهی
واحد حمل و نقل اقلام و لوازم مربوط به غرفه سازی نمایشگاهی
واحد بازرگانی و خرید و تامین تجهیزات

واحد سی، آر ، ام و رضایت مندی مشتریان
غرفه سازی پارس سازه افرا به جهت افزایش سطح کیفی و رضایتمندی خود در ارائه خدمات به مشتریان و همراهان خود در سال ۱۳۹۳ اقدام به راه اندازی واحد رضایت مندی مشتری نموده که وظیفه این واحد بررسی عملکرد پرسنل دفتری و اجرایی این گروه و آموزش اصول کیفی کار به این افراد و در نهایت ارائه خدمات بهتر و با کیفیت تر و کسب رضایت مشتری می باشد که نتیجه این فعالیت موفقیت در کسب صدها رضایت نامه کتبی از مشتریان خود در ارائه خدمات به آنها طی سالهای ۱۳۹۳ و ۱۳۹۴ بوده است .

کارگاه مستقل نجاری غرفه های نمایشگاهی
غرفه سازی پارس سازه افرا دارای مالکیت یک کارگاه نجاری متناسب جهت ساخت غرفه نمایشگاهی به مساحت زمینی بالغ بر ۱۰۰۰ متر مربع می باشد که این کارگاه را به تجهیزات و ماشین آلات روز نجاری در صنعت غرفه نمایشگاهی مجهز و تجهیز نموده است. بدیهی است که دارا بودن کارگاه نجاری مستقل باعث افزایش سرعت خدمات رسانی ، افزایش کیفیت و قدرت رقابت پذیری این گروه گردیده است.

واحد چاپ بک لیت و برش نوشتار
در راستای بحث رضایت مندی مشتریان ، غرفه سازی پارس سازه افرا اقدام به راه اندازی واحد چاپ مستقل بک لیت و لایت باکس نموده که نتیجه آن ارائه چاپ بسیار بسیار با کیفیت به جهت نصب آنها در غرفه مشتریان می باشد. همچنین این گروه دارای دستگاه برش نوشتار و لیزر حروف می باشد که این امر باعث آزادی عمل و افزایش سرعت عمل واحد اجرایی این مجموعه گردیده است.

واحد حمل و نقل اقلام و لوازم مربوط به غرفه سازی نمایشگاهی
با هدف تسریع در امور حمل و نقل و کاهش وابستگی مربوطه به حداقل ممکن ، غرفه سازی پارس سازه افرا اقدام به خرید و به کارگیری خودروهایی به شرح کامیونت کاویان برای انتقال سازه های نمایشگاهی به سالن‌های مختلف و دو عدد خودرو وانت به جهت حمل ابزار و سازه های کوچک تر به سالن‌ها و مکانهای نمایشگاه مختلف نموده است که همین امر نیز باعث کاهش هزینه های این شرکت و ارائه خدمات بهتر و ارزان تر به مشتریان گردیده است.

واحد بازرگانی و خرید و تامین تجهیزات
غرفه سازی پارس سازه افرا در راستای افزایش قدرت رقابت پذیری خود اقدام به راه اندازی واحد بازرگانی و خرید و تامین کالا و اقلام مورد نیاز خود نموده که نتیجه آن به شرح زیر بود :

خرید نئوپان از کارخانه های تولید کننده نئوپان بدون واسطه و دلالی جهت کاهش هزینه
خرید لوازم و تجهیزات نمایشگاهی (میز و صندلی و …) به جهت کاهش هزینه اجاره کالا
خرید اقلام تزئینی و غرفه آرایی (شیشه و …) از کارخانه های تولید کننده
خرید اقلام و لوازم برقی و اقدام به تاسیس واحد برق کاری غرف های نمایشگاهی به جهت افزایش سطح
رضایت مندی مشتریان و کاهش سطح وابستگی غرفه سازی پارس سازه افرا به بیرون و در نتیجه ارائه خدمات بهتر و سریعتر به مشتریان و جلب رضایت مندی آنها

نظرات