همایش سازان پندار

برگزارکننده همایش،سمینار،جشنواره،نمایشگاه

همایش سازان پندار متشکل از گروه های حرفه ای و تخصصی در حوزه های مختلف ایجاد شده و با بکارگیری نیروهای تحصیل کرده در تمامی حوزه های مورد نیاز اعم طراحی ، برنامه ریزی ، زمانبندی و اجرای مراسم ، تشریفات ، امور گرافیک و چاپ ، تصویربرداری و ساخت فیلم ، تبلیغات و روابط عمومی ، و… ایجاد گردید.
مهمترین هدف مجموعه پندارسازان اجرای تخصصی و بی نقص تمامی مراسم ها و رخدادها می باشد. به گونه ای که مدیران سازمان سفارش دهنده اطمینان خاطر کامل از اجرای مراسم داشته باشند.

اجرای بی نقص و حساب شده هر نوع مراسم مستلزم رعایت نکات اساسی است از جمله طرح اولیه دقیق و پلان اجرایی حساب شده – برنامه ریزی – زمانبندی – احصای کلیه فعالیتهای اجرای و … که همه در گرو انتخاب تیم حرفه ای و با تجربه که بصورت هماهنگ و آشنا به کار تیمی هستند می باشد.

مشکلات زمانی بروز می کنند که سازمان ها، برای برپایی هر نوع نشست و گردهمایی ویا مراسم خود به اتکای نیروهای سازمان خویش دست به این مهم میزنند. و بدیهی است که بدلیل عدم تجربه کافی و یا نداشتن دانش تخصصی در هریک از حوزه های کاری  در اجرای برنامه دچار چالش شده و عمدتا باعث عدم دستیابی به نتیجه مطلوب و یا آسیب ها و طبعات جبران ناپذیری در برپایی مراسم خود می شوند.
اغلب دیده شده برای کاهش هزینه، حوزه روابط عمومی و یا بخشی از سازمان را مامور اجرای مراسم می کنند که در نهایت به دلایل زیادی، پروژه از کنترل خارج شده و با مشکلاتی روبرو می شود که هزینه فعالیت های بسیار بیش از پیش بینی و برآورد طرح اولیه میگردد. و حتی نتیجه نیز باصرف هزینه بالابه مطلوبیت  دست پیدا نمی کند.
جا دارد سازمانها ، نهادهای دولتی و خصوصی این خدمت را برون سپاری کرده و تمامی تلاش خود را بر حوزه نظارتی و کنترلی پروژه معطوف نمایند. این گونه تسلط بیشتری بر فرآیندها و اقدامات تیم اجرایی داشته و در نهایت نیز هزینه ها منطقی تر و به کیفیت قابل قبولی دست می یابند.

مجموعه همایش سازان پندار جرو لیست شرکت های برگزار کننده همایش در تهران و به عنوان یکی از برترین مجریان برپایی مراسم است. و  آمادگی دارد تا از ابتدایی ترین مرحله تا آخرین مرحله در کنار شما باشد. و به عنوان مشاوری امین و با تجربه کلیه امور برپایی مراسم ها را بسته به توان و نیاز شما طراحی و پیاده سازی نماید.

استفاده از الگوهای دقیق مبتنی بر دانش روز و استفاده از توان تخصصی و تجربه مبتنی بر سیاست های سازمان شما الگوی عملیاتی موفق ماست. و مدعی هستیم که پروژه به نوعی طراحی و تدوین میگردد که کوچکترین فعالیتی نادیده گرفته نشده و با بکار گیری دانش IT خدمتی نوین  و دقیق به مشتریان خود ارایه خواهیم کرد.

جا دارد در صورت تمایل از مشاوره رایگان ما در اولین جلسه حضوری بهره برده و با روش اجرایی و عملیات کاری گروه همایش سازان پندار بیشتر آشنا شوید.

ما پندارتان را  پیاده سازی میکنیم

نظرات