مرجع صنعت کنفرانس کشور

مرجع صنعت کنفرانس، راهنمای برگزاری کنفرانسها

درباره سایت:
پایگاه مرجع صنعت کنفرانسهای کشور، با هدف ارائه مطالب آموزشی به برگزار کنندگان کنفرانسها راه اندازی شده است. در این پایگاه علاوه بر مطالب آموزشی در خصوص نحوه برگزاری و استانداردهای لازم برای ارتقاء کیفیت سمینارهای علمی و آموزشی، شرکتها و سازمانهای ارائه کننده خدمات به کنفرانسها نیز معرفی می شوند.
هدف اصلی این پایگاه، ارتقاء استاندارد برگزاری کنفرانسها می باشد چرا که معتقدیم پژوهشگران و اندیشمندان این سرزمین، شایسته بهترینها هستند. این پایگاه به صورت مستقیم برگزار کننده همایش نمی باشد.

این سایت توسط کجا مدیریت می شود؟
این پایگاه توسط مجموعه سیویلیکا، که ناشر تخصصی مقالات کنفرانسهای کشور است، راه اندازی و مدیریت می شود و در راه اندازی و ورود مطالب آن، بسیاری از برگزار کنندگان و دبیرخانه کنفرانسهای کشور همکاری داشته اند و همچنان امیدواریم کلیه دست اندرکاران محترم در حوزه کنفرانسها را در این مجموعه داشته باشیم.

خدمات سایت:
خدمات سایت به دو دسته مطالب آموزشی و دایرکتوری شرکتهای فعال در حوزه همایش ها تقسیم می شود. در قسمت مطالب آموزشی کلیه علاقه مندان می توانند مطالب آموزشی مورد نیاز خود را مطالعه نمایند. در قسمت دایرکتوری شرکتها، کلیه شرکتها و موسساتی که به نحوی با برگزاری کنفرانسها ارتباط دارند می توانند به رایگان خدمات خود را به دبیرخانه ها معرفی نمایند. مانند شرکتهای برگزار کننده کنفرانسها، شرکتهای ارائه خدمات چاپ و تبلیغات ویژه همایشها، شرکتهای نرم افزاری و فناوری اطلاعات که در زمینه تولید نرم افزارهای ویژه دبیرخانه ها خدمات ارائه می نمایند و ...

مطالب آموزشی:
هدف اصلی سایت، ارتقاء استاندارد برگزاری همایشها و کنفرانسهای علمی پژوهشی و تخصصی کشور می باشد. برای رسیدن به این هدف، دستورالعملهای ویژه ای را برای این کار تهیه کرده ایم که حاصل تجربه فعالان برگزار کننده کنفرانسها و دبیرخانه های کنفرانسهای مختلف می باشد. در واقع مطالب آموزشی، به صورت یک دانشنامه مدون در زمینه برگزاری کنفرانسها، می کوشد تا به صورت یک هندبوک دراختیار دبیرخانه ها باشد و برای هر بخش با مراجعه به آن، راهکار صحیح آن مرحله را استخراج نمایند.
اما آنچه که می دانیم این است که این مجموعه بدون همکاری کلیه دست اندرکاران حوزه کنفرانسها و گردهمایی های کشور ممکن نیست و همواره منتظر نظرات و پیشنهادهای شما در خصوص اصلاح و ویرایش متون آموزشی و یا دریافت متون کاملتر از سوی شما می باشیم.


دایرکتوری شرکتهای کنفرانسی:
دایرکتوری شرکتهای فعال در زمینه برگزاری کنفرانس و ارائه کنندگان خدمات به کنفرانسها، به صورت یک مجموعه طبقه بندی شده، به معرفی شرکتها می پردازد. این مجموعه به صورت نیازمندیهای کنفرانسها است که دبیرخانه کنفرانسها می توانند با مراجعه به این بخش، نیازهای تخصصی خود را از طریق شرکتهای معرفی شده برطرف نمایند. معرفی خدمات و درج اطلاعات شرکتها در این سایت رایگان می باشد.

معرفی خدمات و تبلیغات:
موسسات و شرکتهای کنفرانسی، علاوه بر معرفی خدمات خود در قسمت دایرکتوری شرکتهای فعال در زمینه کنفرانسها، می توانند از خدمات و محصولات خود را به صورت ویژه از طریق تبلیغات هدفمند در سایت ارائه نمایند. جهت درج آگهی لطفا به صفحه تبلیغات در سایت مراجعه نمایید.

نظرات