سیستم نظر سنجی برنا

سیستم برنا ابزاری مناسب جهت جمع آوری نظرات در همایش ها، کارگاه های آموزشی و کنفرانس ها می باشد. با کمک این سیستم، پرسش ها در نرم افزار پاورپوینت مطرح شده و مخاطبین می

سیستم برنا یک دستگاه نظرسنجی و رای گیری الکترونیکی بیسیم است، که از آن می توان برای جمع آوری نظرات مخاطبین و یا برگزاری رای گیری در جلسات استفاده نمود. این سیستم یک سیستم بیسیم و قابل حمل است و استفاده آن در مکان های متفاوت به آسانی میسر می باشد. عملکرد این سیستم به این ترتیب می باشد که ابتدا سوالات در نرم افزار پاورپوینت مطرح شده و مخاطبین می توانند گزینه مورد نظر را از طریق کی پدها و یا موبایل خود اعلام کرده و نتایج آن را به صورت همزمان مشاهده نمایند.

اجزا سیستم
این سیستم شامل موارد زير می باشد:

– کی پدهای برنا (به تعداد شرکت کنندگان) یا گوشی هوشمند

– گيرنده

– افزونه پاور پوينت

نحوه ی استفاده

از مهم ترین مزایای این سیستم استفاده آسان از آن می باشد. به طوری که تمامی افراد با داشتن حداقل دانش فنی می توانند به راحتی از آن استفاده نمایند. در شکل زیر سه گام اصلی جهت استفاده از سیستم نظرسنجی برنا نشان داده شده است.

طراحی سوالات
ابتدا سوالات مورد نظر در نرم افزار پاور پوینت طراحی می شود. این کار با استفاده از افزونه برنا و تنها با چند کلیک قابل اجرا می باشد.
ارائه سوالات
در حین ارائه پاورپوینت هر گاه یکی از اسلاید های مربوط به سوالات به نمایش درآید این امکان برای شما فراهم می شود تا به آسانی شروع فرایند نظرسنجی را اعلام نمایید. سپس افراد با استفاده از کی پدها و یا گوشی هوشمند خود امکان پاسخ دهی به آن سوال را خواهند داشت.
نمایش نتایج
نتایج مربوط به هر سوال همزمان با رای گیری قابل مشاهده خواهد بود. همچنین پس از اتمام نظرسنجی می توان گزارش کلی عملکرد افراد را، از نرم افزار استخراج کرد.

کاربردها

برگزاری همایش ها، کنفرانس ها، کنگره ها و رویدادها

رای گیری در سالن های شورا

کارگاه های آموزشی

هوشمند سازی مدارس

پرسشنامه های الکترونیک

نظرات