موسسه هوشمند پردازان مبین

موسسه هوشمندپردازان مبین دارای مجوز رسمی برگزاری همایش ها، جشنواره ها و نمایشگاهها از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد .

موسسه هوشمندپردازان مبین دارای مجوز رسمی برگزاری همایش ها، جشنواره ها و نمایشگاهها از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد .

این موسسه دارای سوابق متعدد در زمینه برگزاری همایشها می باشد و ضمن تجهیز به آخرین سیستم های اطلاعاتی و راهکارهای نرم افزاری، توانسته است سرمایه های انسانی متخصصی را در این حوزه تربیت و بکار گیرد. تجارب ارزشمند منابع انسانی موسسه می تواند بسیاری از دغدغه های برگزارکنندگان همایشها را مرتفع نماید و آنها را در برگزاری هرچه با شکوهتر و بهتر همایش یاری نماید.

آرمان و هدف اصلی موسسه هوشمند پردازان مبین خدمات رسانی و یاری رساندن به جامعه علمی کشور در برگزاری هرچه شایسته تر همایش های علمی و پژوهشی می باشد. در این راستا موسسه می کوشد با گسترده کردن دامنه خدمات خود دغدغه مسئولین برگزاری را کاهش داده و سعی نماید با تسهیل امور ، انرژی و توان این عزیزان را در مواردی مفید تر هدایت نماید.

این موسسه که قبلا با نام تجاری طاپکو (طراز صنعت پنج قاره)  ارائه خدمت می نموده است، فعالیت خود را از سال 1379 آغاز کرده است و در این مدت بیش از 70 رویداد ملی و بین المللی برگزار نموده است. سال 1394با این گروه با تشکیل و ساماندهی هلدینگ مبین خدمات منحصر بفردی در حوزه تخصصی برگزاری همایشها و رویدادها ارائه می دهد. 

هلدینگ رسانه ای مبین :

از آنجاییکه یکی از ارکان برگزاری هر رویداد ستاد خبری و تبلیغاتی آن رویداد می باشد لذا موسسه مبین با درک این موضوع، رسانه های تخصصی را در این حوزه بکار گرفته است و هم اکنون با دارا بودن 5 رسانه و کانال های تلگرامی تخصصی خدمات ارزشمندی را به کنفرانس های خود ارائه می دهد.

نشریات تخصصی هلدینگ رسانه ای مبین عبارتند از:

نشریه زمان تحول
نشریه فناوران نوین پزشکی
نشریه شهر هوشمند
نشریه پدافند سایبری (پاپسا)

نظرات