موسسه فرهنگی هنری پایتخت

موسسه فرهنگی هنری پایتخت با بیش از ۱۵ سال فعالیت که با دارا بودن کادری جوان و باتجربه و با امکانات و تجهیزات کامل در جهت ارائه خدمات و مشاوره های امور فرهنگی ، هنری و

موسسه فرهنگی هنری پایتخت با بیش از دو دهه فعاليت  مستمر و با بهره گیری از دانش روز و در اختیار داشتن نیروهای متخصص و گروه حرفه ای و سازماندهی شبکه گسترده ای از هنرمندان، بازیگران و مجریان صحنه و متخصصین برجسته اجرای مراسم در کشور،  با داشتن امکانات و تجهیزات کامل بستری مناسب و توانمند برای ارایه خدمات و مشاوره های امور فرهنگی ، هنری و نمایشگاهی در سطح کشور فراهم آورده است. این موسسه افتخار دارد با تکیه به دانش فنی، هنری و تجربه مناسب به عنوان یکی از موفق ترین موسسات برگزاری برنامه های فرهنگی وهنری کشور که در دو دهه بالغ بر 1000 رویداد برگزاری مراسم های ملی و مذهبی، کنسرت، گردهمایی، اجلاس، همایش، نمایشگاه و برنامه فرهنگی را در کارنامه خود ثبت نماید .

برگزاری استیج و همایشهای متعدد و برنامه های فرهنگی، هنری در سطح کشور که در این سایت به برخی از موارد آن اشاره شده است بخشی از دستاوردهای این موسسه در دو دهه گذشته می باشد.

 ماموریت موسسه :

بیش از یک دهه است که مدیران و پدید آورندگان موسسه فرهنگی هنری پایتخت با فعالیت های علمی، پژوهشی و اجرایی خود می کوشند تا ضمن فراهم سازی بستری مطمئن، روزآمد و شایسته برای اجرای برنامه های محوله با تفکری جوان و نوگرا که متکی به تجربه و دانش روز است و بهره گیری از گروه های مختلفی از اساتید اجرا ، مجریان و هنرمندان گام های بلندی را در مدیریت و اجرای کنسرت ،همایش ، کنفرانس، نمایشگاه ها و دیگر برنامه های فرهنگی و هنری بر دارند.

این موسسه در طی سال های اخیر همایشها، نمایشگاه ها، کنفرانسها و برنامه های فرهنگی متعدد و موفقی را با مشارکت نهادهای دولتی و خصوصی ، دانشگاه های معتبر،  شهرداری های مناطق تهران و بسیج و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سایر ارگان ها برگزار کرده و آمـادگی خـود را جهت مشاوره ، تهیه  و تدارک و اجـرای هـرچه باشکوهتر برنامه های هنری و مراسم ها و جشن ها در مناسبت های ملی و مذهبی، اعیاد و سالگردهای مختلف در طول سال، جشنواره ها و گردهمائی ها، برپایی نمایشگاه های فرهنگی، جشنهای تقدیر از خانواده معظم شهدا، جانبازان،  آزادگـان، پرسنل، دانشجویان، دانش آمـوزان ممتاز، کـارمندان نـمونه و بـازنشستگان گـرامی و همچنین جشنهای ازدواج دانشجویی و مراسم های  قرعه کشی و اهداء جوائز  و ... اعلام داشته و افتخار دارد با داشتن دانش و تجربه فنی و اجرای مناسب و در اختیار داشتن مدرن ترین تجهیزات و زنجیره ای کاملی از خدمات برگزاری اینگونه مراسم ها و اجرای برنامه های متنوع هنری، فرهنگی و ... و نیز همکاری با مجریان و هنرمندان مطرح کشوری ، با برنامه ریزی های دقیق و مدون در اجرای برنامه های محوله در بالاترین استاندارد های کشوری و بین المللی  و حداقل هزینه ، تجربه ای متفاوت را از مراحل پیش از برگزاری، حین و پس از برگزاری  برنامه ها را برای همگان خلق نماید.

 چشم انداز موسسه  :

  با استعانت از خداوند متعال و توسل به اولياء گراميش و با تکيه بر سرمايه عظيم موسسه که همکاران متعهد و متخصص ما مي باشند  و ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﻫﺪف ﮔﻴﺮي ﻛﻼن ﺳﻨﺪ ﭼﺸﻢ اﻧﺪاز  فرهنگیﻛﻪ اﻳﺮان را درﺳﺎل 1404  در صدر کشورها خواهند نشاند لذا همکاران این موسسه نیز متعهد شدن که کلیه توان خود را در جهت پیشرو و تاثیرگذار بودن و ارتقا سطح فرهنگ و هنر در کشور  و تحقق این امر همت گمارند . 

تجربه اين درس را به ما آموخته است كه  مشاوره صحیح ، مشتری مداری ، تعيين هدف،

انجام صحيح و به موقع خدمات ميتواند بهترين نتيجه را بهمراه داشته باشد.

 خدمات موسسه فرهنگی هنری پایتخت

برگزاری  مراسم های ملی و مذهبی، کنسرت ،گردهمایی ،جشنواره و همایش های هنری و فرهنگی ، برپایی سازه نمایشگاهی ، غرفه  و نمایشگاه های فرهنگی، هنری، ورزشی، تفریحی ،گردشگری ،سلامت  و ... .

عناوین خدمات این موسسه شامل :

1-خدمات هنری جهت برگزاری مراسم 

موسسه فرهنگی هنری پایتخت با بهره مندی از ارتباطات قوی و گسترده و تشکیل شبکه ای از مجریان صحنه و هنرمندان سینما و تلویزیون و اساتید اجرا و سخنرانان برجسته در کشور،خوانندگان مطرح پاپ و سنتی ، گروه های مختلف نمایشی و همخوانی و با استفاده از نیروهای متخصص فنی و اجرایی و هنری موسسه توانسته است تمامی برنامه های محوله را تا کنون با کیفیت مطلوبی برگزار نماید . 

2-خدمات ، تجهیزات و سازه نمایشگاهی

در ارایه خدمات و تجهیزات نمایشگاهی ، موسسه فرهنگی هنری پایتخت مفتخر است بیش از 15 سال سابقه در بخش اجرای فضاهای نمایشگاهی، اجرای غرفه های فرهنگی هنری ورزشی تفریحی سلامت گردشگری ، برپایی نمایشگاه های فصلی و موضوعی، ارائه و پشتیبانی تجهیزات و خدمات جانبی نمایشگاهی با دارا بودن کادری متخصص و تجهیزات کامل را با حداکثر کیفیت ، کمترین زمان و قیمت به اجرا در آورد .

 

3-خدمات صوتی ،تصویری ،نوری ، استودیویی

موسسه فرهنگی هنری پایتخت با در اختیار داشتن نیروی متخصص و تجهیزات سخت افزاری حرفه ای و مورد نیاز سالن ها در اجرای کنسرت ، همایشها ، اجلاس و نمایشگاه ها از جمله دستگاه های صوتی و تصویری، صدابرداری ، تجهیزات نوری مدرن و نورپردازی، تجهیزات نمایشی و نصب LED ، تجهیزات واحد سیار صدا و سیما و انجام امور فیلمبرداری، مستندسازی و پوشش خبری ، عکاسی ، کارگردانیسرصحنه، ساخت کلیپ ، نریشن ، وله ، تیزر و ... را در مراسم های محوله را منطبق با استانداردهای فنی لازم رو به نحوه ایده ال اجرا نماید .

4-خدمات پشتیبانی، تدارکات و تشریفات

5-خدمات طراحی و گرافیک ،چاپ و رایانه

نظرات