مرکز همایشهای بین المللی رایزن

مرکز همایش های بین المللی رایزن در کوهپایه های شمالی تهران، با هوایی مطبوع و دیدی زیبا از شهر در زمینی به مساحت ۶۰ هزار مترمربع احداث شده است . این مجموعه با زیربنایی ب

مركز همايش هاي بين المللي رايزن در كوهپايه هاي شمالي تهران، با هوايي مطبوع و ديدی زيبا از شهر در زميني به مساحت 60 هزار مترمربع احداث شده است . اين مجموعه با زيربنايي بالغ بـر 12000 متـرمربع شامل تالارهاي متعـدد جهـت برگزاری همايش های عمومی و تخصصی، دیپلماتیک، سخنرانی ها، ميزگردهای ويژه، دوره هاي آموزشي و نمايشگاه ها بنا شده است و نیز برخوردار از امكانات پاركينگ و دسترسي سريع می باشد .
با توجه به پيش بيني هاي انجام گرفته و بهره جويي از مناسب ترين تجهيزات و امكانات، مركز همايش هاي بين المللي رايزن تا كنون مجري برگزاري شمار زيادي همايش در سطوح ملي، منطقه اي و بين المللي بوده است؛ و با در اختيار داشتن مجموعه اي از تالارهای متصل به هم، امكانات و تجهيزات مدرن نظیر اینترنت بدون سیم، سیستم ویدیو کنفرانس و پخش زنده ی اینترنتی، برقراري ارتباطات مفيد بين سازماني را در جوامع مختلف براي بخش هاي دولتي و خصوصي مهيا نموده است.

نظرات

با سلام
این شرکت تمایل دارد فعالیت خود را با برگزاری همایشی به اجراء در آورد لذا خواهشمند است تعرفه برگزاری این همایش را برای 400 میهمان را به همین ادرس ایمیل فرمایید.
قابل ذکر است این کانون دارای مجوزات رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد و در حوزه تبلیغات املاک فعالیت دارد.

سلام
لطفا لینک نشانی محل در نقشه رو در سایتتون بزارید.