شرکت همایش فرازان

شرکت همایش فرازان یکی از ۲ شرکت دارنده دستگاه های پرتابل ترجمه هم زمان و دیگر سیستم های صوتی و تصویری در کشور است.

شرکت همایش فرازان به عنوان بزرگ ترین سازمان برگزاری اجلاسهای بین المللی کشور در طی 15 سال گذشته بالغ بر 150 اجلاس بزرگ بین المللی را طراحی و برگزار کرده است. این شرکت به عنوان بزرگ ترین دارنده تجهیزات مورد نیاز همایشهای کشور از جمله دستگاه های صوت، تصویر و ترجمه همزمان، بسیاری از همایشهای برنامه ریزی شده را پوشش داده و حمایت می کند.
شرکت همایش فرازان همچنین با عقد قرارداد با بزرگ ترین شرکتهای پیشرو جهان همچون Panasonic, Toyota, Montblance, VW, Mercedes, Airbus, Zara Schindler, Lindt, sennheiser, Vodafon و ... در کشورهای آلمان، اسپانیا، سوئیس، و ژاپن اقدام به برگزاری سفرهای آموزشی و تجاری برای مدیران کشور کرده و تا کنون بیش از 500 مدیر برجسته کشور را در این سفرها آموزش و توسعه داده است.
برگزاری دوره های آکادمیک مطرح و معتبر بین المللی MBA و DBA با دانشگاه های برجسته و شناخته شده جهان در تهران با حضور اساتید مطرح بین المللی نیز (که موجب صرفه جوئی قابل ملاحظه هزینه ای، زمانی و ارزی برای مدیران کشور شده است) از دیگر فعالیتهای این شرکت می باشد.
شرکت همایش فرازان با بهره مندی از ارتباطات قدرتمند و گسترده بین المللی و دسترسی به شناخته شده ترین اساتید، نویسندگان و سخنرانان برجسته جهان تاکنون بالغ بر 300 سخنران مطرح بین المللی را در کشور میزبانی کرده است. سخنرانانی همچون برایان تریسی (نویسنده کتاب قورباغه را قورت بده)، جان مکسول (برترین و تاثیرگذارترین سخنران و نویسنده مدیریت در جهان)، نیک وویچیچ (الهام بخش ترین سخنران انگیزشی در زمینه تحول فردی)، جان گری (نویسنده کتاب مردان مریخی، زنان ونوسی)، جک کنفیلد (خالق فیلم راز)، آلن پیز (بنیانگذار زبان بدن) و... به دعوت این شرکت در همایشهایی چند صد نفری سخنرانی کرده اند. دریافت جوایز متعدد بین المللی، لوح های تقدیر و تشکر از مدیران عامل بانک های کشاورزی، ملی و تجارت، وزارت کار، حوزه علمیه قم، سازمان اوقاف کشور و ... از جمله دستاوردهای این شرکت در 15 سال گذشته است.

علاقه مندان به حضور در همایشهای شرکت همایش فرازان پس از دریافت اطلاعات همایش(نام و موضوعات سخنرانی اساتید، رزومه سخنرانان) بسته به نیاز های فردی و سازمانی خود اقدام به ثبت نام می نماید. تمامی شرکت کنندگان در همایش از خدمات آموزشی به صورت یکسان برخوردار میباشند و جهت دریافت خدمات جانبی از قبیل رزرو صندلی میزدار در ردیف ابتدائی سالن، معرفی عمومی در همایش توسط مجری، عکس ویژه اساتید و .... در سطح ثبت نام های مختلف تعریف شده است که فرد متقاضی سطح مورد نظر خودرا انتخاب کرده و وجه ثبت نام را به صورت آنلاین به حساب شرکت واریز و فرم ثبت نام که شامل مشخصات فردی شخص می باشد را تکمیل می نماید و همراه فیش بانکی از طریق سیستم آنلاین به دبیرخانه همایش ارسال می نماید.

نظرات