مرکز بین‌المللی همایش‌های محمدبن زکریای رازی

مرکز بین‌المللی همایش‌های محمدبن زکریای رازی با سابقه‌ای دوازده ساله و کاملترین فضای مناسب جهت برگزاری سمینارها و کنگره‌های پزشکی و غیرپزشکی در سطوح کشور و با کا

مرکز همايش های محمدبن زکريای رازی مجموعه ای از سالن های کنفرانس دانشگاه علوم پزشکی ايران می باشد که فعاليت خود را از ارديبهشت ماه 1377سال آغاز نموده است در اين مرکز هشت سالن با ظرفيت های زير قابل استفاده می باشد.

1- سالن اصلی با ظرفيت 1060 صندلی

2- سالن های شماره ( 2 و 3 ) هر کدام با ظرفيت 300 صندلی

3- چهار سالن در طبقه دوم مرکز با ظرفيت های شناور بين 30 تا 100 صندلی که مناسب برگزاری کارگاههای آموزشی می باشند.

4- سالن کامپيوتر مجهز به 12 دستگاه کامپيوتر و با ظرفيت آموزشی حداکثر 20 نفر

5- سالن VIP مستقر در طبقه دوم با حداکثر 30 صندلی جهت پذيرايی مدعوين و ميهمانان ويژه

6- علاوه بر سالنهای مذکور در اين مرکز لابراتور زبان و همچنين فضاهای نمايشگاهی (به متراژ حداقل 450 و حداکثر 946متر مربع ) وهمچنين قسمتهائی در طبقه دوم به منظور استفاده در هنگام پذيرايی قرار دارد . امکانات سمعی و بصری مرکز شامل صوت ، فيلمبرداری ، پخش تصاوير با استفاده از پرژکتور اسلايد – اورهد – ويدئوايميجر و تجهيزات کامپيوتری پيشرفته می باشد .

همچنين اين سالن دارای پارکينگ با ظرفيت 250 خودرو و سالن پذيرايی با ظرفيت حدود 1200نفر نيز می باشد .

سالن همايش های محمد بن زکريای رازی سالانه پذيرای مهمانان مجالس مختلف علمی – اجتماعی – جشنها و مناسبتهای مختلف از جمله همايشهای بين المللی پزشکی و دارای امکانات رفاهی لازم می باشد.


نظرات

سلام . لطفا هزینه های استفاده از مکان همایش را برایم ارسال فرمایید

معرفی و فروش آب‌میوه های سن ایچ

02188622536 سلام خیلی کار زشتی کردن تماس گرفتم با این شماره بابت سالن همایش سوال داشتم یه آقایی بودن .سایتتون ارور میزنه ایشون گوشی رو من قطع میکنن .شما استخدام شدین که جواب تلفن و مسایل مربوط به همایش را پا سخ بدین بدین اگه نمیتونین جواب بدین بیخود میکنید تلفن رو بر میدارید که بعدش قطع کنید و بعدش هم زنگ میزنم جواب ندین